Garanti ve İade

Garanti:

Ürünler üreticilerinin ve/veya Türkiye distribütörlerinin garantisi kapsamındadır. Garanti başvurularında mağazamızın kestiği ürün faturasının ibraz edilmesi gerekir.

İade:

Mağazamızda satılan paketi bozulmamış ürünler fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edilebilir. Bunun yanında, iade uygulamasında mağazamız, Türkiye Cumhuriyeti'nde 1995 yılında yürürlüğe giren 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümlerini uygulama hakkını saklı tutar. İadenizin kabul edilmesi için aşağıdaki şartlara uygun olması gerekmektedir.

Genel İade Şartları:
1. İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. 2. Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3.İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının her 2 nüshası(size ulaşan bütün nüshaları) ve sipariş numarası,sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade ediniz.
4. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler hasarlı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Hasar durumunda ürünü Aras Kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekir. Çünkü diğer durumlarda kargo ücreti size ait olacaktır.

İade İşlemleri:
İade için gönderilen ürünün iade şartlarına uygun olması durumunda iade işlemleri başlatılır. İşlemler başlatılmadan firmamız gerek duyarsa ürünü yetkili servise ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderebilir.

İadenizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi maili sistemimizdeki mail adresinize gönderilmektedir. İadeniz onaylanmadığı takdirde ürününüz size tekrar gönderilecektir. Onay durumunda isteğinize göre paranızı iade edebiliriz ya da size başka bir ürün almak için ödemenizle aynı değerde hediye çeki verebiliriz. Para iadesi talep ettiğiniz takdirde; siparişinizin bedeli kredi kartı ile ödeme yapmışsanız aynı kredi kartınıza, havale ile ödeme yapmışsanız müşteri hizmetlerine vereceğiniz hesaba yatırılacaktır. Ücret iade işlemi 10 iş günü içerisinde yapılacaktır. Ücretin hesabınıza geçmesi bankanıza göre 1-5 gün içersinde değişebilmektedir.

Hasarlı Ürünler:
Mağazamız müşterileri, teslimat sırasında fark edilen yanlış ya da hasarlı ürünü teslim almayıp Müşteri Hizmetleri adresindeki formdan bildirmek suretiyle görevliye geri iade edebilirler. Böyle bir durumda, yeni teslimatin tarih ve saatini, görevliye bildirebilirler. Bildirmemesi durumunda müşteriye e-maille ulaşılacak ve bu bilgiler alınacaktir. Teslimattan sonra fark edilen hatalari, 2 gün içinde Müşteri Hizmetleri sayfasındaki formdan bildirdiği taktirde ürünler kendisinden kısa süre içinde geri alınacak, ya da eksik olan parça müşteriye ulaştırılacaktır. Bunun dışındaki durumlarda ürünler garanti kapsamına girecektir. Ayrıca, ilk 15 gün içinde arızalanan ürünlerin kargo ücretleri çalıştığımız kargo firmaları ile gönderilmeleri durumunda tarafımızdan karşılanır.

Sitemizde satılan tüm ürünler çalıştığımız tedarikçi firmaların garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünlerde herhangi bir problem çıkması durumunda ürün ile size gönderilen garanti belgesi ve/veya fatura ile birlikte iletişim bilgilerini ürün kılavuzunda bulabileceğiniz size en yakın yetkili servise başvurabilirsiniz. Garanti şartlarına göre ürününüz değiştirilecek ya da onarılacaktır. Bunun dışında sitemiz onarım servisi vermemektedir. Sizin doğrudan yetkili servisle bağlantı kurmanız daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Satın aldığınız ürünlerin eğer seri numaraları var ise, yetkili servisler ürünlerin garanti kapsamını hızlı bir şekilde kontrol edebilmektedirler.

Hasarlı ürün değişimi ve tamiri için geçen süre tedarikçi firmaya ve yetkili servise bağlıdır. Ancak gerektiği takdirde mağazamız işlemleri hızlandırmak için müdahale etmektedir.

 


Güvenli Alışveriş

Kart bilgileriniz 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

Hızlı Kargo

Siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilir.

Müşteri Temsilcisi

Size uygun ürün için destek olmaya hazırız.

Ödeme Seçenekleri

Havale, EFT, kredi kartlarıyla ödeme seçenekleri...

  • BANKA KARTLARI

2023© Kef Endüstriyel İmal. İth. İhr. Tur Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır. | Avinga

Alışveriş Sepetim